Słupskie Dni Seniora zbliżają się do wielkiego finału. Przygotowana jest strona internetowa z aktualnymi wydarzeniami (tutaj link dla użytkowników posiadających konto na facebooku).

Strona wydarzenia jest stale aktualizowana zachęcam do odwiedzania jej oraz zapoznania się z obszernym programem. Współpracujemy z ponad 40 partnerami, którzy otwierają swoje placówki, udzialają rabatów, a także służą swoją wiedzą. Jest naprawdę w czym wybierać :)

Powodzenie naszej imprezy zależy również od Państwa bardzo proszę informować o Słupskich Dniach Seniora wszystkich, podkreślam wszystkich znajomych seniorów oraz ich rodziny. Chcemy dotrzeć do jak największej liczby osób i pokazać, że SENIORZY są SIŁĄ SŁUPSKA! Liczmy na dużą propagandę :)

Dysponujemy również plakatami oraz programami w wersji papierowej (ograniczona ilość), zachęcamy do kontaktu, chętnie przekażemy rozsądną ilość osobom zainteresowanym. Możemy również przywieźć na wskazane miejsce po godzinach pracy.

Dodatkowo otrzymaliśmy od Pani Dyrektor Słupskiego Ośrodka Kultury Jolanty Krawczykiewicz bilety (darmowe) do Teatru Rondo na spektakle: "Beckett....niedokończone" oraz koncert poetycki "Miłość dojrzała" (29,30.09). Umieszczone w programie w Wydarzeniach Towarzyszacych. Warto skorzystać z uprzejmości instytucji, zachęcam do kontaktu.

Zależy nam na Państwa obecności szczególnie podczas WARSZTATWÓW/KONSULTACJI (29.09) w godzinach 13:00 - 14:30. Do wyboru są następujące tematy:

1/ PROFILAKTYKA RAKA PIERSI

2/ ROLA ŻYWIENIA W PROFILAKTYCE CHORÓB DIETOZALEŻNYCH

3/ HIGIENA JAMY USTNEJ

4/ DBAJ O SŁUCH, BY ŻYĆ ZDROWO I AKTYWNIE

5/ KONSULTACJE Z PSYCHOLOGIEM (indywidualnie dla każdego)

6/ KONSULTACJE Z DIETETYKIEM (indywidualnie dla każdego)

7/ PROFILAKTYKA RAKA PIERSI Z TECHNIKIEM ELEKTORRADIOLOGIEM

8/ STAROŚĆ!? TEŻ MNIE TO CZEKA?

9/ ZDROWIE PSYCHICZNE SENIORA

10/ POKAZ KULINRANY

11/ BEZPIECZNY SENIOR

Specjaliści z wybranych dziedzin będą do Państwa dyspozycji!

Zapraszamy